A A A K K K
для людей із порушенням зору
Горондівська територіальна громада
Закарпатської області, Мукачівського району

Про порядок одержання посвідчення (допуску) на право роботи, пов’язаної з транспортуванням, зберіганням, застосуванням та торгівлею пестицидами й агрохімікатами

Дата: 25.02.2021 12:36
Кількість переглядів: 298

Про порядок одержання посвідчення (допуску) на право роботи, пов’язаної з транспортуванням, зберіганням, застосуванням та торгівлею пестицидами й агрохімікатами

 

Під час організації виконання робіт, пов’язаних з транспортуванням, зберіганням, застосуванням та торгівлею пестицидами й агрохімікатами, суб'єктам господарювання різних форм власності необхідно отримати посвідчення (допуск) на право проведення таких робіт.

Ця вимога передбачена  низкою нормативно-правових актів, зокрема ст.18 Закону України «Про захист рослин», ст.11 Закону України «Про пестициди і агрохімікати», Постановою Кабінету Міністрів України №746 від 18.09.1995р.

Установи (організації), фізичні особи-підприємці та громадяни для отримання посвідчення (допуску) повинні подати спеціалістам управління фітосанітарної безпеки в районах заяву про проведення навчання (спеціальної підготовки) з питань безпечного проведення робіт з пестицидами і агрохімікатами та копію медичної книжки згідно з формою, визначеною Постановою КМУ № 746 від 18 вересня 1995 року.

Після проходження навчання (спеціальної підготовки) з питань безпечного виконання робіт з пестицидами і агрохімікатами та позитивного складання тестів видається посвідчення на право роботи з пестицидами і агрохімікатами.

Підставою для видачі допуску є посвідчення про проходження навчання та медична книжка з висновком медичної комісії про відсутність протипоказань за станом здоров’я. Допуски (посвідчення) видаються безкоштовно.

Адреса: м.Мукачево, вул. Кооперативна, 73,тел.0505702419

 

       Ірина Шкріба ,Ганна Рошко,-державні інспектори

 управління фітосанітарної безпеки

 Головного управління Держпродспоживслужби

 в Закарпатській області

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора