A A A K K K
для людей із порушенням зору
Горондівська територіальна громада
Закарпатської області, Мукачівського району

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ ДОКУМЕНТУ ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ ТА ЗВІТУ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ

Дата: 07.07.2022 12:50
Кількість переглядів: 119

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Горондівська  сільська рада оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості:

-  у проекті «Детального  плану території  земельної  ділянки площею 0.5485 га, що розташована в с.Горонда урочище «Старе село» для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель та споруд, Мукачівського району, закарпатської області».

Мета розробки детального плану : приведення містобудівної документації у відповідність до вимог Закону України «Про регулювання містобудівної документації».

Проект розроблено на підставі рішень Горондівської сільської ради від 25.09.2018 року № 502 та завдання на проектування.

Замовник містобудівної документації – виконавчий комітет Горондівської сільської ради.

 Розробник проекту детального плану та звіту про стратегічну екологічну оцінку – ФОП Медвецкі А.Т.

Орган, що прийматиме  рішення про затвердження документа держаного планування -    Горондівська  сільська рада

 ПЕРЕДБАЧУВАНА ПРОЦЕДУРА ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ

Дата початку та строки здійснення процедури: громадське обговорення проектів детальних планів та звітів про стратегічну екологічну оцінку розпочнеться з дня їх оприлюднення повідомлення – 07 липня 2022 року на сайті Горондівської сільської ради (gorondivska-gromada.gov.ua)  та триватиме по 07 серпня 2022 року.

СПОСОБИ УЧАСТІ ГРОМАДСЬКОСТІ

Громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі зауваження та пропозиції до звітів про стратегічну екологічну оцінку та проектів документів державного планування.

Пропозицій та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

Пропозиції та зауваження до проектів містобудівної документації та звітів про стратегічну екологічну оцінку у письмовому вигляді  приймаються у приміщенні Горондівської  сільської ради за адресою: 89656, Закарпатська обл., Мукачівський р-н, с.Горонда  вулиця Духновича, буд. 64, або за електронною адресою: goronda.s-r@meta.ua.

Місце ознайомлення з проектами детальних  планів та звітів про екологічну стратегічну оцінку  – приміщення Горондівської сільської ради  за адресою: 89656, Закарпатська обл., Мукачівський  р-н, с.Горонда,  вулиця Духновича,  буд. 64, тел. 0504804013

Презентація, прилюдне експонування проекту, громадські слухання та обговорення   відбудуться у приміщенні Горондівської  сільської ради сільської ради 10 серпня  2022 року о 15:00 год к.ч. за адресою: 89656, Закарпатська обл., Мукачівський   р-н, с.Горонда вулиця Духновича, 64,  тел. 0504804013.

Необхідність проведення транскордонних консультацій відсутня.

ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ

ЗАГАЛЬНА ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

ЗВІТ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора