Оздоровлення та відпочинок

Ось і настало літечко пора сонця, тепла і довгоочікуваних канікул. Це той час, коли учні можуть забути про книжки і завдання та із задоволенням поринути у світ веселощів і розваг.

І традиційно у закладах освіти Горондівської сільської ради з 3 червня розпочали свою роботу літні пришкільні табори з частковою зайнятістю учнів.

Упродовж двох тижнів вихованці табору малювали, майстрували, креативили, змагалися, займалися фізкультурою, проходили квести, танцювали...

Горондівський ЗЗСО І-ІІІ ст. «Мрія»

Звіт про роботу дитячого літнього  табору «Мрія» при Горондівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів у 2023-2024 навчальному році

Страбичівський ЗЗСО І-ІІІ ст.«Веселка»

Звіт про роботу дитячого літнього  табору «ВЕСЕЛКА» на базі  Страбичівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів у 2023-2024 н.р.

Презентація «Веселка»

Жнятинська гімназія № 2 з угорською мовою навчання «Веселка»

Звіт про роботу дитячого літнього  табору «ВЕСЕЛКА» на базі  Жнятинської гімназії № 2  у 2023-2024 н.р.

Жнятинська початкова школа «Веселка»

Нехай у кожного це літо пройде незабутньо!

Бажаємо кожному наповнитися теплом, сонцем, гарними враженнями та настроєм на весь рік!

Посмішок усім та щастя!

Теплих, позитивних днів!

Хай здійсняться плани на літо!