ЦНАП Горондівської сільської ради

У нашій громаді відкрився ЦНАП

В Горондівській територіальній громаді відкрито Центр надання адміністративних послуг. Це стало можливим завдяки підтримці за Програмою "U-LEAD з Європою" згідно з якою ЦНАП забезпечено меблями, комп'ютерною технікою, всі працівники пройшли безплатне навчання. Сільська рада взяла на себе облаштування приміщення під ЦНАП також залучено кошти від наших європейських партнерів.

21:14:37 13.04.2021

Навчання від програми «U-LEAD з Європою»

25-26 січня 2021 року відбулось навчання для персоналу ЦНАП та для інших працівників Горондівської сільської ради, які надають послуги населенню або беруть участь у наданні послуг. Тренінг проведений в рамках реалізації Програми "U-LEAD з Європою" в частині створення Центрів надання адміністративних послуг.

19:11:14 27.01.2021

Навчання від програми «U-LEAD з Європою»

18-19 січня 2021 року, відбулось навчання для персоналу Центру надання адміністративних послуг Горондівської сільської ради. Тренінг проведений в рамках реалізації Програми "U-LEAD з Європою" в частині створення Центрів надання адміністративних послуг.

13:54:33 20.01.2021

Навчання від програми «U-LEAD з Європою»

28-29 грудня 2020 року, відбулось навчання для персоналу ЦНАП та для інших працівників Горондівської сільської ради, які надають послуги населенню або беруть участь у наданні послуг. Тренінг розроблений за напрямом покращення якості надання адміністративних послуг населенню Програми «U-LEAD з Європою». Учасниками тренінгу було опановано три навчальні модулі:

20:20:59 30.12.2020