Горондівська територіальна громада
Закарпатської області, Мукачівського району

Оздоровлення та відпочинок

Розпорядження № 412 від 17.05.21 Про відпочинок дітей у 2021 році

 

Розпорядження Горондівського сільського голови Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей у 2021 році

 

Розпорядження Горондівського сільського голови Про організацію відпочинку дітей у пришкільних таборах з денним перебуванням влітку 2021 року

 

1 червня у 4 закладах освіти Горондівської сільської ради розпочали роботу 4 літніх мовних табори з частковою зайнятістю учнів

 

№ з/п

 

 

Назва ЗЗСО

 

 

Назва дитячого закладу відпочинку

 

1

Горондівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів

«Мрія»

2

Страбичівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів

«Веселка»

3

Жнятинська гімназія № 1

«Водограй»

4

Жнятинська гімназія № 2

«Веселка»

 

Всього в літніх мовних таборах відпочивають і навчаються 330 учнів 1-8, 10 класів.

Навчання іноземній мові поєднувалося з кращими виховними методиками, процес пізнання – з відпочинком. Учні мали змогу брати участь в ігрових програмах – вікторинах, мовознавчих калейдоскопах, конкурсах міні-проектів. Дітям сподобалось малювати на асфальті, співати пісні англійською мовою, працювати в творчих групах, інсценувати казки, відтворювати діалог та розгадувати кросворди. Проводились спортивні розминки, ігри, індивідуальні та командні змагання, а також багато  цікавих хвилин спілкування іноземною мовою. У роботі було використано різні інтерактивні методики навчання, відео- та аудіо-матеріали, елементи арт-терапії (малювання, конкурси, вікторини).

Горондівський ЗЗСО І-ІІІ ст. «Мрія»

Фото без опису

Звіт

 про роботу дитячого літнього  мовного  табору «Мрія»

при Горондівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів

у 2020-2021 навчальному році

На виконання розпорядження голови облдержадміністраціі  від 17.05.2021 року № 412 «Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей  у 2021 році», розпорядження Горондівського сільського голови «Про організацію відпочинку дітей у пришкільних таборах з денним перебуванням» влітку 2021 року у  Горондівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів працював  дитячий літній мовний табір «Мрія». Табір здійснював свою  діяльність в одну зміну з 01.06. по 14. 06.  2021 року.

Літнім відпочинком у таборі було охоплено 63 учні.

У таборі працювали три загони:

«Веселка» - учні 3-4 класів, керівник загону Мікла Віталія Іванівна;

«Супер-герої» - учні 5-6 класів, керівник загону Перун Ганна Михайлівна;

«Радість» - учні 7-8 класів, керівник загону Левко Елеонора Юріївна.

Нашою метою було  створити відповідне середовище та умови для заохочення  учнів до вивчення іноземної мови, сформувати уявлення про здоровий  спосіб життя ,забезпечити творчий  та духовний розвиток дитини.

Завдання: підвищити рівень володіння іноземними мовами учнів школи, зацікавити дітей, допомагати школярам здобувати необхідні мовні навички та долати мовний бар’єр, удосконалювати усне (розмовне) мовлення дітей, поєднати навчання з захоплюючими іграми , подорожами та розвагами.

У невимушеній атмосфері були створені   комфортні умови для відпочинку  у таборі,  іншомовне середовище  для заохочення учнів до вивчення англійської мови,  розвитку  мовленнєвих  компетентностей. 

Кожен день у таборі був насиченим,  проводились різноманітні екскурсії, походи, конкурси, змагання, бесіди, години спілкування. Готуючись до усіх  заходів, діти вчились працювати злагоджено, колективно, підтримувати один одного. Рухливі ігри на свіжому повітрі змінювалися пізнавальними заняттями у класній кімнаті.

Протягом зміни були проведені такі бесіди та заходи: «Заняття про здоров’я  та їжу», «Рекреаційний спорт»,  «Розумники та розумниці»,  «Комп’ютер або книги», «Тварини та рослини занесені до Червоної книги України», «Письменники зарубіжної літератури», «Сучасна мода», «День театру», »День музики», «День мандрівників» . Цікавим був  конкурс малюнків «Здрастуй, літо золоте», «Подорож до Англії». Учні брали участь у  спортивно-ігрових естафетах, грали в шашки та доміно, футбол, волейбол. Діти насолоджувалися пішохідними екскурсіями  мальовничими місцями Горонди та Страбичова.

У день закриття табору «Мрія» вихованці поділилися враженнями та відзначили, що цей період був цікавим, насиченим  подіями та враженнями. Всі учні отримали медалі «Веселий табір».

Директор табору «Мрія»             Г. Шпеник 

Відеопрезентація  "Мрія"

 

 

Страбичівський ЗЗСО І-ІІІ ст.«Веселка»

Фото без опису

ЗВІТ

ПРО РОБОТУ ПРИШКІЛЬНОГО МОВНОГО  ТАБОРУ 

З ДЕННИМ ПЕРЕБУВАННЯМ «ВЕСЕЛКА»

на базі  Страбичівського ЗЗСО І-ІІІ ст.

у 2020-2021 н.р.

На базі Страбичівського ЗЗСО І-ІІІ ст працював пришкільний мовний  табір з денним перебуванням «Веселка», в якому було організовано роботу однієї відпочинкової зміни тривалістю 14 днів з 01.06.2021 по 14.06.2021року.

Дитячий табір створений з метою реалізації права кожної дитини на повноцінний відпочинок, задоволення інтересів і духовних запитів відповідно до індивідуальних потреб дітей шкільного віку.

Основним напрямом роботи табору є формування здорового способу життя, забезпечення необхідних умов для змістовного відпочинку, творчого та духовного розвитку дитини.

Тому для реалізації вищезазначеної мети в закладі була активізована робота по організації змістовного відпочинку дітей під час літніх канікул. Адміністрацією розроблений детальний план заходів з підготовки до літнього оздоровчого сезону і намічені заходи по його виконанню. План передбачав проведення для дітей спортивно-масових, еколого-натуралістичних, науково-технічних заходів, творчі конкурси, екскурсії, відвідування школярами  музею бойової слави, багато уваги приділялось інноваційним методам проведення заходів. Всього за період з 01.06 по 14.06 у таборі оздоровлено 120 дітей.

На базі закладу було організовано роботу мовного пришкільного табору «Веселка». Навчання іноземній мові поєднувалося з кращими виховними методиками, процес пізнання – з відпочинком. Учні мали змогу брати участь в ігрових програмах – вікторинах, мовознавчих калейдоскопах, конкурсах міні-проектів. Проводились спортивні розминки, ігри, індивідуальні та командні змагання, а також багато  цікавих хвилин спілкування іноземною мовою. У роботі було використано різні інтерактивні методики навчання. Особливу увагу при організації літнього відпочинку учнів було приділено оздоровленню дітей, забезпеченню змістовного виховного процесу, задоволенню індивідуальних потреб кожної дитини.

Також багато уваги в роботі табору було приділено організації дозвілля та змістовного відпочинку дітей. Робота планувалась та проводилась за такими напрямками: патріотичний, фізкультурно-оздоровчий, екологічний, художньо-естетичний, туристичний. При плануванні роботи ми  врахували,  що гра  - це королева дитинства, адже без неї дітям жити невесело і нецікаво, тому включали більше ігрових моментів, щоб викликати в учнів прагнення фантазувати, відкривати для себе новий світ, щось незвичайне і прекрасне.

Впродовж роботи пришкільного табору було проведено ряд тематичних прогулянок та екскурсій: в природу, до шкільного музею «Подвигу – жити», до шкільної бібліотеки. Під час роботи табору працівники та діти дотримувались правил техніки безпеки та санітарно-гігієнічних вимог. Всі заходи в пришкільному таборі проводились з урахуванням особливостей фізичного та розумового розвитку дітей. 

Начальник табору                                                        Л. Тромпак

Презентація "Веселка"

 

 

Жнятинська гімназія № 1 «Водограй»

Фото без опису

Жнятинська гімназія № 2 «Веселка»

Фото без опису

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора