Центр надання Адміністративних послуг Горондівської сільської ради на фінішній прямій

Дата: 01.02.2021 15:03

Створення ЦНАП в Горондівській сільській раді виходить на фінішну пряму фізичне створення вже давно завершено підходить і до завершення і інституційна складова.

На даний момент вже::

-              Розроблено та затверджено Положення про ЦНАП та Регламент ЦНАП та графік роботи

-              затверджене рішення про перелік адміністративних послуг які будуть надаватися через ЦНАП та ВРМ (віддалене робоче місце)

-              розроблено та затверджено посадові інструкції працівників Відділу ЦНАП

-              підписані Угоди про співпрацю та Меморандуми з Управлінням соціального захисту населення Мукачівської РДА, Головним управління пенсійного фонду України в Закарпатській області, Мукачівським міськрайонним центром зайнятості та Південно-Західним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції також очікується підписання Угод з іншими СНАП (суб'єктами надання адміністративних послуг)

-              розроблено та завершується затвердження інформаційних та технологічних карток на всі послуги, що надаватимуться через ЦНАП та ВРМ

До нашого Центру надання адміністративних послуг вже прийшло та частково встановлено ознакування.

Сьогодні 01.02.2021 року завершилось формування персоналу відбувся конкурс на заміщення вакантних посад відділу ЦНАП.

Пройдено і завершено 5 модулів навчання від програми «U-LEAD з Європою» для персоналу Горондівської сільської ради та зокрема працівників ЦНАПу і ВРМ.

Очікуємо в Лютомі місяці поставку меблів та техніки до нашого ЦНАПу і його повноцінне функціонування вже в 1 кварталі 2021 року.