Термінове засідання комісії ТЕБ та НС 8 березня 2021 року

Дата: 08.03.2021 18:22

Сьогодні, 8 березня о 14-00 відбулося засідання комісії ТЕБ та НС (техногенно екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій) при виконкомі Горондівської ТГ. Враховуючи те, що Закарпатська область віднесена до «червоної зони», залишилось відкритим питання щодо роботи дошкільних закладів та початкових класів (1-4). Сільським головою було дано доручення промоніторити ситуацію керівникам закладів станом на сьогодні до 13-тої години. Більше 50% вихованців закладів дошкільної освіти та учнів початкових класів мають захворювання в різних стадіях і батьки відреагували, що діти не будуть відвідувати заклади. ПРИЙНЯТО РІШЕННЯ ЩОДО ДИСТАНЦІЙНОГО ВИХОВАННЯ ТА НАВЧАННЯ ДІТЕЙ ПОПЕРЕДНЬО НА  ДВА ТИЖНІ. Разом із тим, буде аналізуватись ситуація і вживатись заходи згідно обласної комісії ТЕБ та НС.