Горондівська територіальна громада
Закарпатської області, Мукачівського району

Засідання комісії ТЕБ та НС 26.03.2021 року

Дата: 26.03.2021 17:33
Кількість переглядів: 14511

Карантин продовжено ще на тиждень!

Таке рішення прийняли сьогодні на засіданні комісії ТЕБ та НС (техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій) при виконавчому комітеті Горондівської сільської ради.

Навчання школярів 1-4 класів та роботу ЗДО (заклади дошкільної освіти) призупинено ще на тиждень до 2-го квітня включно. На даний час захворювання серед дітей знижується, а це свідчить, що додаткові обмежувальні заходи були правильними. Щоб підтримати стабілізацію епідемічної ситуації запроваджені заходи потрібно продовжити. Разом з тим постійно продовжується в Горондівській територіальній громаді і щоденний моніторинг захворюваності на ГРВІ, грип та Сovid-19 серед населення. 

Також нагадуємо, що область перебуває в "червоній зоні", а це означає, що навчання з 5-х по 11-х класів у ЗЗСО (заклади загальної середньої освіти) автоматично потрапляє під карантинні обмеження, комісія ТЕБ та НС при виконкомі Горондівської сільської ради розглядає та вирішує питання з карантинних обмежень тільки щодо початкової ланки тобто 1-4 класів  та ЗДО (заклади дошкільної освіти). 

 Фото без описуФото без опису

Фото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора