Засідання комісії ТЕБ та НС 02.04.2021 року

Дата: 02.04.2021 19:29

Карантин продовжено ще на тиждень!

Таке рішення прийняли сьогодні на засіданні комісії ТЕБ та НС (техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій) при виконавчому комітеті Горондівської сільської ради.

Навчання школярів 1-4 класів та роботу ЗДО (заклади дошкільної освіти) призупинено ще на тиждень до 9-го квітня включно.

Щоб підтримати стабілізацію епідемічної ситуації запроваджені заходи потрібно продовжити. Разом з тим постійно продовжується в Горондівській територіальній громаді і щоденний моніторинг захворюваності на ГРВІ, грип та Сovid-19 серед населення.

Також нагадуємо, що область і надалі перебуває в "червоній зоні", а це означає, що навчання з 5-х по 11-х класів у ЗЗСО (заклади загальної середньої освіти) автоматично потрапляє під карантинні обмеження, комісія ТЕБ та НС при виконкомі Горондівської сільської ради розглядає та вирішує питання з карантинних обмежень тільки щодо початкової ланки тобто 1-4 класів  та ЗДО (заклади дошкільної освіти).