Засідання атестаційної комісії при відділі освіти, охорони здоров’я, молоді та соціально-культурної сфери Горондівської сільської ради

Дата: 07.04.2021 21:52

Атестація педагогічних працівників – це система заходів, спрямована на всебічне комплексне оцінювання їх педагогічної діяльності, за якою визначається відповідність працівника займаній посаді, рівень його кваліфікації та присвоюється кваліфікаційна категорія, педагогічне звання.

Атестаційна комісія ІІ рівня Горондівської сільської ради створена розпорядженням Горондівського сільського голови. Головою атестаційної комісії ІІ рівня є  сільський голова Туряниця І.І., загальна чисельність комісії – 9 осіб з числа працівників відділу освіти, охорони здоров’я, молоді та соціально-культурної сфери Горондівської сільської ради, керівників закладів загальної середньої та дошкільної освіти Горондівської сільської ради.

7 квітня відбулося друге, підсумкове засідання атестаційної комісії ІІ рівня при відділі освіти, охорони здоров’я, молоді та соціально-культурної сфери Горондівської сільської ради. Комісія підтвердила рішення атестаційних комісій І рівня закладів освіти: Горондівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, Страбичівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, Жнятинської гімназії №1, Жнятинської гімназії №2 з угорською мовою навчання. Вищу кваліфікаційну категорію присвоєно п'ятьом педагогічним працівникам, ще двом присвоєно педагогічне звання «старший вчитель». Рішенням комісії підтверджено відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» дванядцятьом педагогам та педагогічному званню «старший вчитель» сімом.  Чергову атестацію на відповідність займаній посаді також пройшли вихователь Страбичівського ЗДО та керівники Жнятинського ЗДО, Жнятинської гімназії № 1 та Жнятинської гімназії № 2 з угорською мовою навчання.

Вітаємо педагогічних працівників із успішним проходженням атестації!