Початкова школа та дитсадки відновлюють роботу

Дата: 09.04.2021 19:33

Враховуючи багаточисленні звернення батьків, беручи до уваги суттєве зниження захворюваності серед населення Горондівської ТГ, комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Горондівської сільської ради прийняла рішення відновити роботу закладів дошкільної освіти та початкових класів шкіл з наступного понеділка, 12 квітня.

«За останній тиждень рівень захворюваності на COVID-19  пішов на спад.», - повідомив завідуючий АЗПСМ с. Страбичово, лікар загальної практики сімейної медицини І.Й. Мучичка. Проте не потрібно втрачати пильність та дотримуватися протиепідемічних правил, а саме:

• перед початком роботи працівникам та дітям необхідно міряти температуру; тих, у кого температура вища 37,2 градусів або хто має симптоми ГРВІ, до закладу освіти не допустять;
  • дітям міряти температуру кожні 4 години; якщо упродовж дня в дитини температура підніметься вище 37,2, її ізолюють від інших та повідомляють про це медиків і батьків;
  • дітей вихователі зустрічають за межами закладу; при цьому батьки чи ті, хто приводить дитину в садочок, мають бути в масці чи респіраторі;
  • на вході до дитсадка мають бути антисептики, до яких заборонено допускати дітей самостійно – дезінфекція рук має відбуватися під контролем працівника садочка;
  • заборонено використання багаторазових тканинних рушників, м’яких іграшок, килимів з довгим ворсом, перебування у вуличному взутті всередині садка, проведення масових заходів – концертів, свят, вистав, а також батьківських зборів;
  • контактні поверхні в дитсадку мають дезінфікувати кожні дві години і після завершення зміни.

Також керівникам закладів освіти рекомендується розробити графік прогулянок, щоб уникнути скупчення, обмежити кількість дітей у групах, більше перебувати на свіжому повітрі, обмежити заняття, які передбачають фізичний контакт дітей, максимально забезпечити дистанціювання дітей.