A A A K K K
для людей із порушенням зору
Горондівська територіальна громада
Закарпатської області, Мукачівського району

У нашій громаді відкрився ЦНАП

Дата: 13.04.2021 21:14
Кількість переглядів: 2660

В Горондівській територіальній громаді відкрито Центр надання адміністративних послуг. Це стало можливим завдяки підтримці за Програмою "U-LEAD з Європою" згідно з якою ЦНАП забезпечено меблями, комп'ютерною технікою, всі працівники пройшли безплатне навчання. Сільська рада взяла на себе облаштування приміщення під ЦНАП також залучено кошти від наших європейських партнерів.

У ЦНАПі працює три працівники, у перспективі один реєстратор, а також два адміністратори на віддалених робочих місцях у селах Страбичово та Жнятино. Сільський голова Іван Туряниця в своєму виступі привітав новий колектив ЦНАПу та мешканців з цією подією, подякував усім, хто долучився до його створення, хто доклав чималих зусиль, аби люди могли отримувати якісні адмінпослуги, та ще й у комфортних умовах.

Новий центр обслуговуватиме близько десяти тисяч жителів громади, надаватиме широкий спектр адміністративних, соціальних, нотаріальних, земельних послуг - більш як сотню і на віддалених робочих місцях більш як вісімдесят.

Ми зробили все для того, аби центр був доступний для осіб з інвалідністю. Приміщення обладнано дитячим куточком, а також є пеленальний столик для зручності отримання адміністративних послуг для матусь з немовлятами.

Окрема подяка регіональному представнику і куратору від Програми "U-LEAD з Європою" за інституційну та все бічну підтримку Івану Дем'янчуку.

Були запрошені гості з якими безпосередньо працюватиме наш ЦНАП це:

Пелюховська Світлана Михайлівна - начальник Мукачівського районного відділу ДРАЦС Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області;

Лящук Оксана Андріївна - начальник Мукачівського районного відділу Головного управління ДМС України в Закарпатській області;

Маринець Мирослава Василівна - Начальник управління соціального захисту населення Мукачівської РДА.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора