Про підсумки проведення II (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у 2021 році

Дата: 11.06.2021 15:29

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 11.09.2020 №1132 «Про проведення у 2020/2021 навчальному році Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), наказів департаменту освіти І науки облдержадміністрації від 25.09.2020 №129 «Про заходи Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у 2020/2021 навчальному році», департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації від 13.04.2021 №10 «Про проведення II (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у 2021 році», відповідно до Типових правил та умов проведення змагань і конкурсів шкільного, І (районного, міського, ТГ), II (обласного, Київського міського) та III (Всеукраїнського) етапів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), затверджених наказом Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді від 07.06.2021 №57-А, з метою національно-патріотичного виховання дітей та молоді, активізації процесу формування та закріплення навичок активного громадянства, подальшого розвитку форм і методів виховної роботи в роях, куренях гри «Сокіл» («Джура») у закладах освіти, проведено початковий (шкільний), І (в ТГ) етапи Всеукраїнської дитячо-юнацької військово- патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

У 2021 році у II (обласному) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») взяло участь 41 рій старшої вікової групи (молоді козаки) та 35 роїв середньої вікової групи (джури), усього залучено 628 учасників.

II (обласний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») проходив у форматі онлайн та відбувся з 13 травня до 9 червня 2021 року.

Під час заходу молоді козаки (старша вікова група) демонстрували свої вміння та навички у сімох конкурсах та випробуваннях, джури (середня вікова група) − у п’ятьох конкурсах та випробуваннях.

За підсумками змагань у видах програм, на підставі відповідних протоколів суддів, з урахуванням набраних балів журі визначило переможців у кожному конкурсі.

У конкурсі «Впоряд» старшої вікової групи (молоді козаки) рій «Вільна Україна» Страбичівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Горондівської сільської ради здобув ІІ місце, у конкурсах «Відун», та «Ватра» − ІІІ місце.

Курінь: імені Степана Вайди. Страбичівський ЗЗСО I-III ступенів