28 червня Державне свято – День Конституції України

Дата: 27.06.2021 23:24

Державне свято – День Конституції України » Профспілка працівників освіти і  науки України 28 червня відзначається День Конституції України – одне з найбільш значимих державних свят.

Засноване воно було 1996 року, на п’ятому році державної Незалежності України. З ухваленням Конституції були закріплені правові основи Української Держави, в тому числі її суверенітет і територіальна цілісність, забезпечення прав громадян та інші фундаментальні норми суспільного життя. Конституція України редакції 1996 року підвищила міжнародний імідж нашої держави у світі. Вона дала змогу інтеграції України у світовий політичний, правовий  та культурний простір.

З нагоди Дня Конституції України 25 червня 2021 року бібліотекар Страбичівської бібліотеки Бисага Т.Д. провела історичну годину «Конституція основний закон для влади і громади».

Тож, з приводу такого важливого для України свята, бажаємо нам з вами жити в дійсно правовій державі, де поважають права та виконують свої обов’язки.