День знань у Горондівській громаді

Дата: 01.09.2021 17:55

1 вересня – День знань і старту нового навчального року.

День знань – справжнє всенародне свято мудрості, доброти і людяності.

Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.
Для когось навчальний рік, що починається, буде першим, для когось – останнім чи черговим. Але день, яким він відкривається, однаково хвилюючий і незабутній – святковою атмосферою, барвами осінніх квітів, свіжістю оновлених класів. І, звичайно, закличним дзвоником.

Тож у цей радісний осінній день, який наповнений посмішками, хвилюваннями та сподіваннями як для дітей, так і для дорослих, дозвольте привітати вас і побажати всім легкості у новому навчальному році, творчої атмосфери і постійного прагнення бути кращим! Успіхів, здоров’я, міцного імунітету, терпіння, чудових результатів та вдячних дітей!