Засідання робочої групи по розробці Стратегії розвитку територіальної громади на період до 2027 року

Дата: 07.09.2021 18:37

06.09.2021 року на виконання розпорядження сільського голови від 02.07.2021 №42/02-03  відбулось перше засідання робочої групи по розробці "Стратегії розвитку територіальної громади на період до 2027 року", до складу якої залучені представники депутатського корпусу, посадовці виконавчих органів ради, старости, керівники бюджетних установ і комунальних підприємств, члени виконкому ради, представники сфери підприємництва ї фермерства, громадського сектору і старійшин територіальної громади, зовнішніх експертів і консультантів.

Повний текст розпорядження сільського голови з додатками