Про допуск до участі у конкурсі

Дата: 13.10.2021 15:25

Відповідно до статті 39 Закону України «Про повну загальну середню освіту» та пункту 3.10 Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти комунальної власності Горондівської територіальної громади, затвердженого рішенням 8 сесії сільської ради VIII скликання 23.06.2021 № 352,  13 жовтня 2021 року відбулося перше засідання конкурсної комісії з проведення конкурсів на заміщення вакантних посад керівників Горондівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів та Жнятинської початкової школи. Розглянувши подані кандидатами документи комісія вирішила допустити до участі у конкурсному відборі на посади керівників закладів освіти Горондівської ТГ:
1. на посаду керівника Горондівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Горондівської сільської ради Мукачівського району Закарпатської області
- Туряницю Володимира Володимировича;

2. на посаду керівника Жнятинської початкової школи Горондівської сільської ради Мукачівського району Закарпатської області

- Балог Віру Миколаївну.