ЗАВЕРШАЛЬНЕ ЗАСІДАННЯ РОБОЧОЇ ГРУПИ ПО РОЗРОБЦІ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ГОРОНДІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Дата: 13.01.2022 18:36

11.01.2022 року відбулося заключне засідання робочої групи по розробці Стратегії розвитку Горондівської територіальної громади на період до 2027 року.

Що таке Стратегія розвитку? В Стратегію включаються всі програми соціально-економічного, інфраструктурного, екологічного, безпекового та інших галузей розвитку.

Для чого потрібна стратегія? Без затвердженої стратегії ТГ не має можливості залучати грантові проекти з європейськими партнерами та бути учасником у співфінансуванні з Державним Фондом регіонального розвитку...

P.S. Послуги по розробці та написанню Стратегії розвитку коштують від 100 тис. грн. Дякуємо представникам офісу реформ Закарпатського РВ АМУ, а особливо експерту зі стратегічного планування Лукші О.В. за включення в роботу, що дає змогу отримати вище згадану стратегію для нашої громади абсолютно безкоштовно.