Заклади освіти Горондівської ТГ переходять на дистанційне навчання!

Дата: 26.01.2022 14:04

Шановні жителі Горондівської громади!

З 26 січня по 04 лютого 2022 року у закладах освіти вводиться карантин. У зв'язку із зростаючою динамікою рівня захворюваності на грип та ГРВІ серед дітей та працівників закладів дошкільної та загальної середньої освіти, а також підтверджених випадків коронавірусної інфекції на території нашої громади, беручи до уваги рішення позапланового засідання регіональної комісії з ТЕБ та НС від 25.01 2022 та з метою запобігання подальшого поширення захворювань серед населення, комісія з ТЕБ та НС Горондівської сільської ради прийняла рішення рекомендувати перевести заклади загальної середньої освіти на дистанційну форму навчанння та призупинити роботу закладів дошкільної освіти у зв'язку з оголошенням карантину.