Позапланове засідання комісії ТЕБ та НС 04.02.2022 року

Дата: 04.02.2022 16:42

На позаплановому засіданні комісії ТЕБ та НС 04.02.2022 року було ухвалено рішення, з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 вжити наступні додаткові протиепідемічні заходи:

• обмежити доступ до приміщень адміністративних будівель сільської ради без одягнених захисних масок або респіраторів, що захищають ніс і рот.
  • Всі заплановані масові заходи проводити у режимі онлайн стримінгу Надання консультацій здійснювати у телефонному режимі.
  • у ЦНАПі прийом громадян може здійснюватись за попереднім записом. У приміщенні ЦНАПу може перебувати не більше двох відвідувачів.
  • Організувати дистанційне виховання для закладів культури та закладів дошкільної освіти
  • Продовжити дистанційне навчання для закладів загальної середньої освіти (1-11 класи) до 11 лютого 2022 року.