Сьогодні в Україні вперше відзначають День єднання

Дата: 16.02.2022 16:05

Фото без описуЩороку 16 лютого в Україні на державному рівні відзначатимуть нове державне свято — День єднання.

У ЄДНОСТІ - НАША СИЛА!

?16 лютого 2022 року визначено Днем єднання згідно з Указом Президента України «Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства» від 14 лютого року № 53/2022.

Цього дня згідно з Указом Президента України з метою консолідації українського суспільства в умовах інформаційно–пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість з огляду на зростання гібридних загроз, передбачено:

?підняття Державного прапора України на будинках і спорудах в усіх населених пунктах;

?виконання о 10.00 Державного гімну України;

?проведення закордонними дипломатичними установам України в державах перебування відповідних іміджевих заходів, спрямованих на єднання та підтримку України.

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Горондівської сільської ради долучається до загальнонаціональних урочистостей.

У єднанні - сила незламності!

#UAРАЗОМ #Деньєднання