Заклади освіти Горондівської громади повертаються до очного навчання

Дата: 18.02.2022 16:11

З понеділка, 21 лютого, заклади загальної середньої освіти повертаються до очного навчання, а заклади дошкільної освіти відновлюють роботу у звичному режимі. Наразі епідситуація на території громади покращилася. Однак ми закликаємо батьків, дітей та педагогів відповідально поставитися до протиепідемічних заходів та до вакцинації, адже здоров'я наших педагогів, дітей та всіх жителів - найважливіше!  Нагадаємо, що у закладах освіти Горондівської ТГ 100% працівників повністю завершили курс вакцинації, що дозволяє їм працювати у  звичному режимі, навіть в умовах "червоної зони" карантину.