Відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня

Дата: 04.04.2023 09:59

03 квітня 2023 року у приміщенні Горондівської сільської ради відбулось підсумкове засідання атестаційної комісії  ІІ  рівня.

Атестація педагогічних працівників, перш за все, спрямована на комплексне оцінювання педагогічної діяльності вчителів, за якою визначається рівень  кваліфікації та присвоюється  кваліфікаційна категорія, педагогічне звання.

Членами атестаційної комісії визначено рівень професійної компетентності педагогічних працівників, ріст їхньої професійної майстерності, розвиток творчої ініціативи, забезпечення ефективності  освітнього процесу.  Комісією  розглядалися клопотання атестаційних комісій першого рівня щодо присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії», про відповідність педагогічного працівника раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоєння чи відповідність педагогічних звань.

Всього у 2022-2023 навчальному році атестаційною комісією ІІ рівня  проатестовано 21 педагогічного працівника.

Рішенням  атестаційної комісії ІІ рівня  5 педагогам встановлено кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії», 1 – встановлено кваліфікаційну категорію «спеціаліст ІІ категорії» та 1 – встановлено 11 тарифний розряд,   1 педагогу присвоєно педагогічне звання «старший учитель», 1- «старший  вихователь», на відповідність раніше присвоєним кваліфікаційним категоріям «спеціаліст вищої категорії» - проатестовано 12 педагогів, на відповідність раніше присвоєним педагогічним званням «старший учитель» - 5 педагогів, «учитель – методист» - 1 педагога.

Атестація  пройшла  організовано та завершилась успішно.Фото без описуФото без опису