A A A K K K
для людей із порушенням зору
Горондівська територіальна громада
Закарпатської області, Мукачівського району

ЗУСТРІЧ З ЗАСТУПНИКОМ ПАРЛАМЕНТСЬКОГО ДЕРЖСЕКРЕТАРЯ МІНІСТЕРСТВА ЗОВНІШНЬОЇ ЕКОНОМІКИ І ЗАКОРДОННИХ СПРАВ УГОРЩИНИ КІШ-ПАРЦІУ ПЕТЕРОМ

Дата: 09.06.2023 14:26
Кількість переглядів: 40

    8 червня 2023 року відбулася зустріч сільського голови Івана Туряниці з заступником Парламентського держсекретаря Міністерства зовнішньої економіки і закордонних справ Угорщини Кіш-Парціу Петером та консулом, аташе по зовнішньоекономічним питанням Угорщини Александрою Чізмадіа. Гості ознайомилися з життєдіяльністю територіальної громади, побували на території для будівництва майбутнього інтермодального терміналу, відвідали Жнятинську гімназію.

    Пан Петер розповів, що Угорщина зацікавлена у інтеграції України в ЄС, по логістиці виступає як надійним транзитером, так і присутня в цьому коридорі, володіючи терміналами в Трієсті. Разом з тим поцікавився проблемою автодороги Червеньово-В.Лучки-Гать, адже в межах громади частина цієї дороги є сполучною з двома пунктами пропуску КПП Тиса та КПП Лужанка. Сільський голова наголосив, що дане питання на контролі керівництва Закарпатської ОВА та служби автомобільних доріг в Закарпатській області, наразі виконано коригування проекту, який проходить експертизу. Після того буде проведено відбір підрядника через тендерні закупівлі.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора