Робоча нарада з представниками Мукачівської ДПІ ГУ ДПС у Закарпатській обл.

Дата: 09.06.2023 15:35

9 червня 2023 року відбулась робоча нарада з представниками Мукачівської ДПІ ГУ ДПС у Закарпатській області, щодо нарахування земельного податку та податку на нерухоме майно фізичних осіб. Сільським головою було піднято питання щодо своєчасності нарахування та виправлення помилок, які систематично виникають при формуванні платників. А саме:

• нарахування пенсіонерам, які звільнені від оплати за одну земельну ділянку для будівництва та обслуговування житлового будинку та одну земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства;
  • нарахування власникам земельних паїв, паї яких здані в оренду;
  • відсутність нарахування плати користувачам, які отримують земельні ділянки в поточних роках.

Щодо нерухомого майна наголошено, що рішенням сесії на території громади звільняються від сплати власники житлової забудови, але щодо комерційного майна з року в рік виникають розбіжності.

Доручено старостам, фінансовому відділі спільно з інспекторами-землевпорядниками систематично проводити аналіз та взаємодіяти з представниками Мукачівської  ДПІ ГУ ДПС у Закарпатській області для усунення вищезгаданих проблем.