Останній дзвоник у навчальних закладх Горондівської громади

Дата: 21.06.2023 12:51

20 червня 2023 року у навчальних закладах Горондівської ТГ пролунав останній дзвоник.

Останній дзвоник викликає змішані почуття — радість і смуток одночасно. Але це завжди символ нових можливостей і початку майбутніх пригод.

У всіх закладах освіти громади для учнів влаштували святкові лінійки та години спілкування. Проте у зв’язку з безпековою ситуацією, класи розмежували і урочистості проводили поетапно.

В кожному закладі освіти святкування відбувалось душевно, емоційно, яскраво. Вихованці отримали нагороди за свої творчі й інтелектуальні здобутки та активну участь у житті закладу та громади.

Вітаємо учнів, вчителів та випускників з цим особливим святом!

У добру путь, дорогі випускники! Хай доля буде прихильною, яскравою, щедрою на приємні події і звершення!

Дякуємо нашим захисникам за можливість навчатися!

Горондівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів

Страбичівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів