Горондівська територіальна громада
Закарпатської області, Мукачівського району

Управління ДЕРЖПРАЦІ ІНФОРМУЄ

Дата: 18.08.2023 15:04
Кількість переглядів: 61

Інформаційна кампанія Держпраці «Виходь на світло!»

Незадекларована праця – це свідоме ухилення роботодавців і працівників від оформлення трудових відносин з метою отримання тих чи інших переваг за рахунок приховування реальних доходів, отримання соціальних пільг, несплати податків тощо.

Розраховуючи на збільшення прибутків та відсутність зобов’язань обидві сторони трудового договору наражають себе на ризики, про існування яких вони навіть не здогадуються. Для працівників ризиків набагато більше, проте для роботодавця ж вони набагато більше коштують.

На жаль, незадекларована праця залишається поширеним явищем і під час війни, що          в свою чергу наносить суттєву шкоду, зокрема і обороноздатності нашої країни.

За найменшими оцінками від незадекларованої праці державний бюджет щороку втрачає біля 100 мільярдів гривень. Ця величезна сума могла б допомогти нашим воїнам захищати Україну і швидше звільняти тимчасово окуповані території.

З метою донесення до всіх громадян інформації про ризики і наслідки незадекларованої праці, правильність оформлення трудових відносин та зміни у законодавстві, Державна служба України з питань праці проводить інформаційну кампанію «Виходь на світло!».

Мета кампанії -  інформування роботодавців та працівників про вимоги законодавства до оформлення трудових відносин та здійснення моніторингу стану додержання законодавчих вимог.

Інспектори праці Управління інспекційної діяльності у Закарпатській області здійснюють інформаційні відвідування у сферах торгівлі і організації харчування, одночасно проводиться аналіз динаміки працевлаштування в інших галузях.

Пам’ятайте! Тільки задекларована праця допоможе захистити нашу країну, сприятиме розвитку економіки та зробить наше життя кращим!

Більше інформації на інформаційному порталі https://pratsia.in.ua.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора