A A A K K K
для людей із порушенням зору
Горондівська територіальна громада
Закарпатської області, Мукачівського району

Про підсумки ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2023-2024 навчальному році

Дата: 20.12.2023 10:45
Кількість переглядів: 28

Відповідно до наказу департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської облдержадміністрації – обласної військової адміністрації № 702 від 13.11.2023, з метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді з 20 листопада по 16 грудня 2023 року у Горондівській ТГ проводився ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови і літератури, іноземних мов (англійської, французької), правознавства, історії, математики, біології, географії, фізики, хімії, інформаційних технологій, трудового навчання (технологій), угорської мови і літератури (далі - олімпіади).

У ІІ етапі олімпіад взяли участь 140  учнів 6-11 класів:

  • 9 учнів 8-11 класів з історії,
  • 8 учнів 8-11 класів з англійської мови,
  • 10 учнів 8-11 класів з географії,
  • 27 учнів 6-11 класів з математики,
  • 10 учнів 7-11 класів з української мови та літератури,
  • 17 учнів 7-11 класів з хімії,
  • 8 учнів 8-11 класів з біології,
  • 6 учнів 8-11 класів з французької мови,
  • 3 учнів 8-9 класів з угорської мови і літератури,
  • 15 учнів 7-11 класів з фізики,
  • 4 учнів 9 класів з правознавства,
  • 14 учнів 8-11 класів з трудового навчання (технологій),
  • 5 учнів 8-11 класів з інформаційних технологій.

За підсумками журі з урахуванням максимально набраних балів за виконані завдання відповідно до критеріїв їх оцінювання визнано переможцями ІІ етапу та рекомендовано до участі у ІІІ етапі Всеукраїнських  учнівських олімпіад з навчальних предметів учнів:

- з англійської мови:

  1. Луцу Софію Василівну – ученицю 9 класу Горондівського ЗЗСО І-ІІІ ст.
  2. Шепенду Максима Васильовича – учня 11 класу Страбичівського ЗЗСО І-ІІІ ст.

- з історії:

  1. Фозекоша Максима Віталійовича – учня 8 класу Горондівського ЗЗСО І-ІІІ ст.
  2. Фединець Софію Юріївну – ученицю 9 класу Горондівського ЗЗСО І-ІІІ ст.
  3. Юрик Олександру Василівну – ученицю 10 класу Страбичівського ЗЗСО І-ІІІ ст.
  4. Гладинець Анастасію  Сергіївну – ученицю 11 класу Страбичівського ЗЗСО І-ІІІ ст.

- з української мови та літератури:

  1. Вереш Аполлінарію В’ячеславівну – ученицю 8 класу Горондівського  ЗЗСО І-ІІІ ст.
  2. Королович Анастасію Ігорівну – ученицю 9 класу Страбичівського ЗЗСО І-ІІІ ст.
  3. Мадяр Юлію Ярославівну – ученицю 10 класу Страбичівського ЗЗСО І-ІІІ ст.

- з географії:

  1. Русінку Миколу Вячеславовича – учня 8 класу Страбичівського ЗЗСО І-ІІІ ст.
  2. Демчук Ангеліну Сергіївну – ученицю 9 класу Горондівського ЗЗСО І-ІІІ ст.
  3. Фекетей Камілу Юріївну – ученицю 10 класу Горондівського ЗЗСО І-ІІІ ст.
  4. Бабидорича Івана Івановича – учня 8 класу Страбичівського ЗЗСО І-ІІІ ст.

- з хімії:

  1. Фекетей Камілу Юріївну – ученицю 10 класу Горондівського ЗЗСО І-ІІІ ст.

- з угорської мови та літератури:

  1. Вербіяш Анну Олександрівну – ученицю 9 класу Жнятинської гімназії № 2 з угорською мовою навчання

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора