Горондівська територіальна громада
Закарпатської області, Мукачівського району

ГУ Національної поліції в Закарпатській області запрошує на робочу зустріч мешканців та активу Горондівської ТГ

Дата: 15.01.2024 13:20
Кількість переглядів: 269

Фото без опису

17 січня 2024 року о 15.00 год. в приміщенні Горондівської сільської ради за адресою: с. Горонда, вул. Духновича, буд. 64, Мукачівського району, запланована до проведення робоча зустріч мешканців та активу Горондівської територіальної громади з начальником управління головної інспекції Головного управління Національної поліції в Закарпатській області полковником поліції ДЬОРДЯЙ Володимиром Івановичем. 

У зібранні прийматимуть участь начальник відділу управління головної інспекції Головного управління Національної поліції в Закарпатській області полковник поліції СОФІЛКАНИЧ Олександр Васильович, керівник ВП № 1 Мукачівського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Закарпатській області полковник поліції Пилип Юрій Юрійович та поліцейські офіцери громади, які забезпечують виконання завдань, спрямованих на дотримання прав і свобод людини, охорону інтересів суспільства та держави на території Горондівської територіальної громади.  

Робоча зустріч проводитиметься в режимі, наближеному до прийому громадян, метою якої визначено встановлення відкритого діалогу між поліцією та громадськістю, підвищення загального рівня правопорядку на території громади, обговорення нагальних питань, які турбують мешканців громади, забезпечення комплексного підходу до вирішення проблематики, пов'язаної з питаннями стабільного відчуття громадянами безпеки, а також узгодження додаткових заходів з покращення матеріально-технічного забезпечення поліцейських.

Мешканці та актив громади під час зустрічі матимуть змогу отримати від поліцейських вичерпні відповіді щодо якості надання поліцейських послуг відповідно до компетенції, обговорити пропозиції, клопотання, скарги щодо роботи правоохоронців.

 

Контакті телефони учасників робочої зустрічі:

 

Дьордяй Володимир Іванович           – 050 – 570 – 79 - 56

 

Софілканич Олександр Васильович  – 050 - 516 – 64 – 07


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора