ПЛІЧ-О-ПЛІЧ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ШКІЛЬНІ ЛІГИ

Дата: 22.02.2024 10:40

У Горондівській територіальній громаді вже визначили переможців у чотирьох видах спорту: футзалі, черлідингу, баскетболі та спортивному орієнтуванні. За титул найсильніших боролися учні Горондівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Страбичівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів та Жнятинської гімназії №2 з угорською мовою навчання .

В трьох лігах – з футзалу, черлідингу та баскетболу перше місце посіли команди Горондівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів «Спритні лисиці»

А в змаганнях зі спортивного орієнтування першість здобула команда Страбичівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів «Бурі ведмеді».

Вітаємо переможців і бажаємо успіху у наступному, районному етапі наймасштабніших учнівських змагань країни

Окрема подяка всім уболівальникам, які підтримують свої команди! Продовжуйте бути активними, адже саме ви заряджаєте гравців на нові яскраві перемоги.

Разом Переможемо!

Більше інформації на сторінці у ФЕЙСБУК

#разомпереможемо #пліч_о_пліч #шкільніліги #sclua #scl_zakarpattyaregion

#Strabychivska_Shkola #Горондівський_ЗЗСО