ХІД АТЕСТАЦІЇ - 2024

Дата: 20.03.2024 17:26

Атестація педагогічних працівників – це система заходів, спрямованих на всебічне та комплексне оцінювання педагогічної діяльності вчителів.

Атестація педагогічних працівників може бути черговою або позачерговою.

Педагогічні працівники проходять чергову атестацію не менше одного разу на п’ять років.

За результатами атестації визначається відповідність педагогічних працівників займаній посаді, присвоюються кваліфікаційні категорії.

Атестаційною комісією ІІ рівня, яка створена при відділі освіти, культури, молоді та спорту Горондівської сільської ради протягом лютого-березня вивчається практичний досвід роботи педагогічних працівників та керівників закладів освіти Горондівської ТГ, які атестуються.

В ході роботи члени атестаційної комісії вивчають стан виконання педагогічними працівниками своїх посадових обов’язків шляхом відвідування уроків чи занять, позаурочних заходів, ознайомлюються з рівнем навчальних досягнень учнів та вихованців, веденням навчальної документації, участю в роботі методичних об’єднань, фахових конкурсах та інших заходах, пов’язаних з організацією навчально-виховної роботи .

Було відвідано Страбичівський ЗДО (атестацію проходять 4 працівники), Жнятинський ЗДО (атестуються 2 працівників), Жнятинську гімназію №2 з угорською мовою навчання (атестується 2 працівників), Жнятинську початкову школу (атестується 1 працівник). Також вивчався досвід роботи керівників Горондівського ЗДО та Страбичівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, які також проходять чергову атестацію.

Дані, які члени атестаційної комісії отримують за результатами аналізу практичного досвіду педпрацівників, допоможуть ухвалити рішення під час підсумкового засідання комісії ІІ рівня.