Засідання комісії ТЕБ та НС 11.02.2022 РОКУ

Враховуючи рекомендації головного епідеміолога Закарпатської області Тимчик В.В., начальника санітарного нагляду держпродспоживслужби Мокрицького А.І., зважаючи на те, що на території Закарпатської області запроваджено "червоний"рівень епіднебезпеки через високий рівень захворюваності на  COVID-19, рішенням комісії з ТЕБ та НС продовжено дистанційне навчання у закладах освіти Горондівської ТГ (в тому числі ЗДО) до 18 лютого 2022 року. Керівників закладів освіти просимо щоденно моніторити стан захворюваності серед учнів і працівників

18:42 13.02.2022

Засідання робочої групи по розробці Стратегії розвитку територіальної громади на період до 2027 року

06.09.2021 року на виконання розпорядження сільського голови від 02.07.2021 №42/02-03  відбулось перше засідання робочої групи по розробці "Стратегії розвитку територіальної громади на період до 2027 року", до складу якої залучені представники депутатського корпусу, посадовці виконавчих органів ради, старости, керівники бюджетних установ і комунальних підприємств, члени виконкому ради, представники сфери підприємництва ї фермерства, громадського сектору і старійшин територіальної громади, зовнішніх експертів і консультантів.

18:37 07.09.2021

Засідання комісії ТЕБ та НС

Сьогодні, 19 березня о 16-00 відбулося засідання комісії ТЕБ та НС (техногенно екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій) при виконкомі Горондівської ТГ. Враховуючи те, що Закарпатська область залишається бути віднесена до «червоної зони» та у зв'язку з відсутністю спаду "коронавірусної хвороби" КОМІСІЄЮ ПРИЙНЯТО РІШЕННЯ ЩОДО ПРОДОВЖЕННЯ ДИСТАНЦІЙНОГО ВИХОВАННЯ ТА НАВЧАННЯ ДІТЕЙ ПОПЕРЕДНЬО ДО 28 БЕРЕЗНЯ 2021 РОКУ. Разом із тим, буде аналізуватись ситуація і вживатись заходи згідно обласної комісії ТЕБ та НС.

18:45 19.03.2021

Термінове засідання комісії ТЕБ та НС 8 березня 2021 року

Сьогодні, 8 березня о 14-00 відбулося засідання комісії ТЕБ та НС (техногенно екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій) при виконкомі Горондівської ТГ. Враховуючи те, що Закарпатська область віднесена до «червоної зони», залишилось відкритим питання щодо роботи дошкільних закладів та початкових класів (1-4). Сільським головою було дано доручення промоніторити ситуацію керівникам закладів станом на сьогодні до 13-тої години. Більше 50% вихованців закладів дошкільної освіти та учнів початкових класів мають захворювання в різних стадіях і батьки відреагували, що діти не будуть відвідувати заклади. ПРИЙНЯТО РІШЕННЯ ЩОДО ДИСТАНЦІЙНОГО ВИХОВАННЯ ТА НАВЧАННЯ ДІТЕЙ ПОПЕРЕДНЬО НА  ДВА ТИЖНІ. Разом із тим, буде аналізуватись ситуація і вживатись заходи згідно обласної комісії ТЕБ та НС.

18:22 08.03.2021